Bűnügy

Főúton gázoltak halálra egy gyalogost

A kórházba szállítást követően meghalt az a gyalogos, akit kedden este ütöttek el a 44-es számú főútvonalon Szarvas és Csabacsűd között - közölte a rendőrség.

Az 56 éves kondorosi férfi az úttest menetirány szerinti jobb oldalán tartózkodott, és feltehetően át kívánt kelni az út másik oldalára, amikor elgázolta az autó – tájékoztatott Virág Zsuzsanna, a Békés Megyei Rendőr-főkapitányság sajtóügyeletese.

Forrás: MTI

© 2026 Hírextra. Minden jog fenntartva.