2024. április 30. - Katalin, Kitti

Második a Sopron

Az MKB-Euroleasing Sopron 76-73-ra nyert Brnóban a női kosárlabda Euroliga tizedik fordulójában, ezzel a második helyen végzett a B csoportban.
2008. december 18. csütörtök 06:25 - Hírextra
Eredmény, 10. forduló:
B csoport:
Brno (cseh) - MKB-Euroleasing Sopron 73-76 (19-19, 23-19, 16-17, 15-21)
--------------------------------------------------------------------
legjobb magyar dobók: Milovanovic 21, Horti 16, Honti 14

Remekül kezdett a Sopron - amely már az előző fordulóban biztosította helyét a 16 között -, főként Horti Dóra volt elemében, aki az első negyedben nyolc pontot szórt. A folytatásban kissé elhúztak a hazaiak, így a félidőben 42-38 volt az állás.

A fordulást követően is kiegyenlített volt az összecsapás, a Sopron a zárónegyed előtt három pontra felzárkózott. Az utolsó felvonásban aztán, négy perccel a vége előtt a vezetést is átvette, amit már nem is engedett ki a kezéből.

A nyolcaddöntőben a Sopron az A csoport harmadik helyezettjével találkozik.