Sport

Csak pénzért nyilatkoznak

Az olasz élvonalbeli egyesületek azt fontolgatják, hogy a jövőben csak pénzért engedik nyilatkozni labdarúgóikat a televízióban.

A klubelnökök hamarosan megvitatják a plusz bevételt hozó – és legelőbb 2010-ben megvalósuló – ötletet, amely szerint minden csapat maga döntene arról, hogy mennyit kér játékosainak és edzőjének megszólalásáért.

Antonio Matarrese, a liga vezetője ellenzi a javaslatot, amely szerinte élénk tiltakozást váltana ki a média részéről.

Forrás: MTI

© 2026 Hírextra. Minden jog fenntartva.