2024. május 2. - Zsigmond

Dzsudzsák gólpasszal indított

Dzsudzsák Balázs a 76. percben lépett pályára, két perccel később pedig első labdaérintéséből gólpasszt adott a PSV Eindhoven magyar légiósa a Liverpool elleni idegenbeli mérkőzésen a labdarúgó Bajnokok Ligája csoportkörének második fordulójában.
2008. október 1. szerda 23:01 - Hírextra
A találkozót a liverpooliak nyerték 3-1-re. A szigetországiak harmadik találatát Steven Gerrard szerezte szabadrúgásból. A csapatkapitány pályafutása 100. gólját érte el a liverpooli együttesben. A csoport másik mérkőzésén az Atlético Madrid az Olympique Marseille ellen nyert 2-1-re és a Liverpoollal együtt két kör után százszázalékos teljesítménnyel várja a folytatást.

A Barcelona Lionel Messi hajrában szerzett góljaival fordított a Sahtar Doneck vendégeként.
A CFR Cluj otthon ért el gólnélküli döntetlent a BL-döntős Chelsea-vel, a közel egy órán keresztül emberelőnyben játszó AS Roma az utolsó fél órában fordította a maga javára a találkozót Bordeaux-ban.

Az Internazionale hiába szerzett vezetést a Werder Bremen ellen, nem tudta otthon tartani a három pontot.

Bajnokok Ligája, csoportkör, 2. forduló:
A csoport:
CFR Cluj (román)-FC Chelsea (angol) 0-0
---------------------------------------

Girondins Bordeaux (francia)-AS Roma (olasz) 1-3 (1-0)
------------------------------------------------------
gól: Gourcuff (18.), illetve Vucinic (64.), Julio Baptista (71., 83.)
kiállítva: Henrique (36., Bordeaux)
Az állás: 1. Chelsea 4 pont (4-0), 2. CFR Cluj 4 (2-1), 3. AS Roma 3, 4. Girondins Bordeaux 0

B csoport:
Internazionale (olasz)-Werder Bremen (német) 1-1 (1-0)
g: Maicon (13.), illetve Pizarro (62.)

Anorthoszisz Famaguszta (ciprusi)-Panathinaikosz (görög) 3-1 (2-1)
------------------------------------------------------------------
g: Sarriegi (11., öngól), Dobrasinovic (15.), Taher (78.), illetve Szalpingidisz (28., 11-esből)
Az állás: 1-2. Internazionale és Anorthoszisz Famaguszta 4-4 pont (3-1), 3. Werder Bremen 2, 4. Panathinaikosz 0

C csoport:
Sporting Lisboa (portugál)-FC Basel (svájci) 2-0 (0-0)
g: Romagnoli (55.), Derlei (86.)

Sahtar Doneck (ukrán)-FC Barcelona (spanyol) 1-2 (1-0)
g: Ilsinho (45.), illetve Messi (87., 94.)
Az állás: 1. FC Barcelona 6 pont, 2-3. Sahtar Doneck, Sporting Lisboa 3-3 (3-3), 4. FC Basel 0

D csoport:
FC Liverpool (angol)-PSV Eindhoven (holland) 3-1 (2-0)
g: Kuyt (5.), Keane (34.), Gerrard (76.), illetve Koevermans (78.)

Atlético Madrid (spanyol)-Olympique Marseille (francia) 2-1 (2-1)
-----------------------------------------------------------------
g: Agüero (4.), Raul Garcia (22.), illetve Niang (16.)
Az állás: 1. Atlético Madrid 6 pont (5-1), 2. FC Liverpool 6 (5-2), 3. Olympique Marseille 0 (2-4), 4. PSV Eindhoven 0 (1-6)