2024. április 29. - Péter

Magyar tini a döntőben

Filipovski Alekszandra bejutott a döntőbe a 10 ezer dollár összdíjazású női tenisztornán a Grand Slam Park Teniszklubban, Budapesten.
2008. június 28. szombat 23:58 - Hírextra
A szabadkártyával a főtáblára került 16 éves magyar játékos az ausztrál Olivia Rogowska ellen nyert két sima játszmában a Trenkwalder Open elnevezésű versenyen.

Marosi Katalinnak viszont nem sikerült a továbbjutás, miután két szettben kikapott az első helyen kiemelt német Dominice Ripolltól.

Eredmények, eldöntők:

Ripoll (német, 1.)-Marosi Katalin 6:3, 6:2
Filipovski Alekszandra-Rogowska (ausztrál) 6:4, 6:0

A vasárnapi döntő győztese 1560 dollárral lesz gazdagabb és hat világranglistapontot kap.

A Kamaraerdőhöz közeli, Kapolcs utcában található pályán vasárnap 14 órától rendezik az egyes döntőt.