Belföld

Megint elromlott egy Combino

Kisebb műszaki hiba miatt a remizbe kellett mennie egy Combino villamosnak kedd délelőtt - tájékoztatta a Független Hírügynökséget a BKV Zrt. sajtóosztálya.

A villamos a József körút és az Üllői út kereszteződésénél állt le, a forgalomban azonban fennakadást nem okozott. Miután az utasok leszálltak, a szerelvény "begurult" a végállomásra.

Forrás: Független Hírügynökség

© 2026 Hírextra. Minden jog fenntartva.