Bűnügy

Micsoda világban élünk?!?

A Békés Megyei Rendőr-főkapitányság szerdán megszüntette egyik tiszthelyettesének szolgálati viszonyát - tájékoztatott a rendőrség.

Szombati Andrea sajtóreferens közölte: az egyik vidéki kapitányságon körzeti megbízottként dolgozó rendőrt vagyon elleni bűncselekmény, lopás elkövetése közben érték tetten. Hozzátette: a tiszthelyettessel szemben az eljárást az illetékes nyomozó ügyészség folytatja le.

Forrás: MTI

© 2026 Hírextra. Minden jog fenntartva.