2024. május 19. - Ivó, Milán

Idegenben is nyert a ZTE

A Zalaegerszeg szombaton Szolnokon is nyert az Olaj ellen a férfi kosárlabda NB I elődöntőjének második mérkőzésén, így már 2-0-ra vezet a három sikerig tartó párharcban.
2010. május 8. szombat 19:27 - HírExtra
Az alapszakaszgyőztes ZTE szerdán otthon 93-67-re verte a Tisza-partiakat az elődöntő nyitányán, a második mérkőzés pedig ott folytatódott, ahol az előző abbamaradt. A Calvin Watson vezette zalaiak gyorsan előnyhöz jutottak, ám a második negyedben a házigazdák 21-28-ról egy 14-0-ás rohammal fordítottak. Félidőben már 42-38 volt az állás.

A harmadik felvonás megint a vendégcsapaté lett, amely Trepák Zoltán és Kámán Tamás révén a 30. percre ledolgozta hátrányát (56-56). A záróetap óriási triplapárbajt hozott, a hajrában pedig a kupagyőztes ZTE hibázott kevesebbet, amely újabb sikerével immár 2-0-ra vezet a párharcban. A találkozó legjobbja a 27 pontos Calvin Watson lett.