Sport

Nyertek, és hetedikek lettek a magyar lányok

A hetedik helyen végzett a magyar lány röplabda-válogatott a Rotterdamban zajló ifjúsági Európa-bajnokságon.

Szabados István tanítványai csütörtökön, az utolsó helyosztó mérkőzésen 3-1-re győzték le az ukrán csapatot.

A fiúk már szerdán befejezték szereplésüket, a Kelemen István irányította együttes a 11. helyen zárt.

Eredmény:
lányok, a 7. helyért:

Magyarország–Ukrajna 3-1 (17, 19, – 16, 22)

Forrás: MTI

© 2026 Hírextra. Minden jog fenntartva.