Külföld

11 halott egy étteremben

Legalább tizenegy ember meghalt Pakisztán északnyugati részén csütörtökön, amikor öngyilkos merénylő felrobbantotta magát egy étteremben - közölték nevüket elhallgató titkosszolgálati tisztviselők.

A tájékoztatás szerint a vendéglőben a merénylet idején mintegy kéttucatnyi olyan fegyveres tartózkodott, aki szembehelyezkedett Baitulla Mehszuddal, a tálibok pakisztáni vezetőjével. A törzsi területekhez közel fekvő Tank településen történt merényletben többen megsebesültek.

Forrás: MTI

© 2026 Hírextra. Minden jog fenntartva.