2024. április 29. - Péter

Él még Babosék reménye

A Babos Gáborral felálló holland NEC Nijmegen a hajrában fordítva győzött az orosz Szpartak Moszkva otthonában a labdarúgó UEFA Kupa, D csoportjának 4. fordulójában, ezzel életben tartotta továbbjutási reményeit.
2008. december 3. szerda 21:25 - Hírextra
A csoport másik mérkőzésén az Udinese hazai környezetben nyert a Dinamo Zagreb ellen, és ezzel bebiztosította továbbjutását. A találkozót a második félidő derekán az izraeli Alon Yefet játékvezető öt percre félbeszakította, mert a vendégdrukkerek pirotechnikai eszközöket dobáltak a pályára.

UEFA Kupa, csoportkör, 4. forduló:
D csoport:
Szpartak Moszkva (orosz)-NEC Nijmegen (holland) 1-2 (1-0)
---------------------------------------------------------
gól: Covalciuc (2.), illetve Van Beukering (84.), Schöne (87.)

Udinese (olasz)-Dinamo Zagreb (horvát) 2-1 (1-0)
-------------------------------------------------
g: Quagliarella (5.), Obodo (77.), illetve Biscan (90.)
A csoport állása: 1. Udinese 9 pont/3 mérkőzés - már továbbjutott, 2. Tottenham Hotpsur 6/3, 3. NEC Nijmegen 3/3 (4-5), 4. Szpartak Moszkva 3/3 (3-4), 5. Dinamo Zagreb 3/4 (4-9)