2024. május 6. - Ivett, Frida

Hosszabbításra kényszerült a Pool

A Bajnokok Ligája selejtezőjének harmadik fordulójából a Liverpool csak nagy nehézségek árán jutott tovább, Rafael Benítez csapata hosszabbításra kényszerült a Standard Liege ellen. Az angol gárda idegenben gólnélküli döntetlent játszott, majd a két csapa
2008. augusztus 28. csütörtök 07:14 - Hírextra
Az Arsenal kettős győzelemmel jutott tovább a holland Twente ellen, az Ágyúsok az idegenbeli találkozón 2-0-ra nyertek, hazai pályán pedig 4-0-ra győzték le ellenfelük.

Továbbjutott a Fiorentina is, amely a csehországi visszavágón megtartotta kétgólos előnyét. Az Atletico Madrid az első mérkőzésen ugyan vereséget szenvedett Gelsenkirchenben, ám Madridban 4-0-ra győzte le a Schalkét, így a spanyol gárda is a csoportkörbe jutott.

Meglepetésre továbbjutott a ciprusi Anortosis és a fehérorosz BATE gárdája is, előbbi az Olympiakoszt, utóbbi a Levski Szófiát búcsúztatta.

BL-selejtező, 3. forduló, visszavágó:

Kaunas (litván)–Aalborg BK (dán) 0–2 (0–0)
Tj.: az Aalborg 4–0-val

BATE Boriszov (fehérorosz)–Levszki (bolgár) 1–1 (1–1)
Tj.: a BATE Boriszov 2–1-gyel

Fenerbahce (török)–Partizan Beograd (szerb) 2–1 (Sentürk 28., Alex, 58., ill. Tosics 76.)
Tj.: a Fenerbahce 4–3-mal

FC Basel (svájci)–Vitoria Guimaraes (portugál) 2–1 (Stocker 11., Derdiyok 54., ill. Fayardo 14. – 11-esből)
Tj.: a Basel 2–1-gyel

Olympiakosz Pireusz (görög)–Anorthoszisz (ciprusi) 1–0 (Beluschi 53.)
Tj.: az Anorthoszisz 3–1-gyel

Atlético Madrid (spanyol)–Schalke 04 (német) 4–0 (Agüero 19., Forlan 51., Garcia 82., Rodriguez 87. – 11-esből)
Tj.: az Atlético 4–1-gyel

Dinamo Zagreb (horvát)–Sahtar Donyeck (ukrán) 1–3 (Balaban 58., ill. Adriano 42., Brandao 59., Willian 70.)
Tj.: a Sahtar 5–1-gyel

Olympique Marseille (francia)–Brann Bergen (norvég) 2–1 (Niang 66., 90., ill. Sigurdsson 74.)
Tj.: a Marseille 3–1-gyel

Slavia Praha (cseh)–Fiorentina (olasz) 0–0
Tj.: a Fiorentina 2–0-lal

Arsenal (angol)–Twente (holland) 4–0 (1–0) (Nasri 27., Gallas 52., Walcott 66., Bendtner 89.)
Tj.: az Arsenal, 6–0-val
Forrás: samsungsport