Bűnügy
Megfenyegették Orbán Viktort
Orbán Viktor, a Fidesz elnöke elleni merénylettel fenyegető e-mail érkezett szombaton a főkapitányságra, s erről a Budapesti Rendőr-főkapitányság (BRFK) tájékoztatta a Fidesz elnöki kabinetét - közölte a párt helyettes szóvivője az MTI-vel.
Cser-Palkovics András közleményében azt írta: a kabinet biztonsági igazgatósága Orbán Viktor személyes biztonságának fokozott védelme érdekében megtette a szükséges intézkedéseket.
Forrás: MTI
Kapcsolódó cikkek
Bűnügy
/
17 éve
Fának ütközött az autó, egy ember meghalt
Bűnügy
/
19 éve
A sofőr és a mellette ülő társa a helyszínen életét vesztette, a hátul ülők egyike agyrázkódást, a másik csípősérülést szenvedett
Bűnügy
/
16 éve
Tömegverekedés a békéscsabai menekülttáborban
Bűnügy
/
17 éve