2024. április 25. - Márk

Kovács Ági újra nyert

Ismét Cseh László és Verrasztó Evelyn remekelt a IV. Tippmix rövidpályás úszó országos bajnokság második napján: két-két aranyérmet szereztek, a Jövő SC ifjú kiválósága ráadásul újból országos csúcsokkal győzött. Kovács Ági újra nyert, ezúttal 50 méter me
2007. november 18. vasárnap 07:49 - Hírextra

Cseh 50 m pillangón elért sikere vezette fel az esemény második napját Debrecenben, aztán klubtársa, Szepesi Nikolett győzött 50 háton. Kovács Ágnes imponáló fölénnyel nyert 50 méteres mellúszásban:

"Ma már sokkal jobban esett a mozgás, mint pénteken, élveztem az úszást. Ha ebből le tudunk szedni még egy másodpercet, ami benne van a pakliban, akkor az Európa-bajnokságon tényleg bármi megtörténhet."

Kovácsot ezután doppingvizsgálatra rendelték: a hírek szerint semmi problémát nem okozott a mintaadás.

Cseh 200 pillangón nyerte a második aranyérmét, szép versenyben győzte le Kerékjártó Tamást és Kis Gergőt. Cseh edzője, Turi György így vélekedett:

"Az idők arról árulkodnak, hogy Lacika jó, minden távon jobban teljesít, mint tavaly ilyenkor, ami egy edző számára sokatmondó adat."

A nap krónikájához tartozik még, hogy Bodor Richárd két századmásodperccel megelőzte Gyurta Dánielt 100 mellen: a pécsiek rutinos versenyzője higgadtabb volt a benyúlásnál.