A rendőr és anyja már egy éve halott volt, mikor megtalálták őket
Egy nyugalmazott rendőr és édesanyja holttestére bukkantak csütörtökön az arizonai Somertonban. A visszavonultan élő rendőr, John Connor és Alzheimer-kóros anyja már egy éve halott volt, mikor megtalálták őket.
2007. május 4. péntek 17:56 - Hírextra
A házba vízvezeték-szerelők törtek be, akiket egy beázás miatt hívtak ki a szomszédok. Bent víztócsák és bűz fogadta a szakembereket. A rendőr holttestét egy székben ülve, pisztollyal a közelében, az idős asszonyt pedig az ágyban fekve találták meg. Az ablakok és az ajtó zárva volt. A rendőrség egy búcsúlevélre bukkant, miszerint Connor nem tud tovább együtt élni anyja betegségével.
A szomszédok elmondták, hogy a tíz éve visszavonult rendőrt már nagyon régen nem látták kijönni a házból. Autója egy éve a ház előtt állt, és az utóbbi időben kertjük is rendezetlen volt. A város figyelmeztetést küldött Connornak az elhanyagolt udvar miatt, de választ nem kaptak, így két alkalommal munkásokat küldtek ki, hogy rendbe hozzák a növényeket. A rendőrsé
Forrás: Független Hírügynökség