2024. május 11. - Ferenc

Ma mennybe mehet a Loki

A Debrecen a főtáblára kerülésért lép pályára ma este 20:45 órától a Puskás Ferenc Stadionban, ahol igen jó eséllyel várja a Bajnokok Ligája-selejtező negyedik, utolsó fordulóját, mivel a Levszki Szófia vendégeként 2-1-re győzött.
2009. augusztus 25. kedd 07:40 - HírExtra
Magyar csapat eddig egyetlen egyszer, 1995-ben a Ferencváros révén volt érdekelt a legrangosabb európai kupasorozat csoportkörében. A zöld-fehérek akkor a későbbi döntős Ajax Amsterdammal, a Real Madriddal és a Grasshoppersszel kerültek azonos kvartettbe, egy győzelemmel, két döntetlennel és három vereség végeztek a harmadik helyen.

Amennyiben a Debrecen továbbjut, akkor legalább 7,1 millió euróval (1,9 milliárd forint) gazdagodik.