2024. április 30. - Katalin, Kitti

Hormay negyeddöntős, Nagy kiesett

Nem jutott a legjobb nyolc közé a kétszeres olimpiai bajnok Nagy Tímea a Kijevben zajló vívó Európa-bajnokság női párbajtőr egyéni versenyében, ugyanakkor Hormay Adrienn bejutott a negyeddöntőbe.
2008. július 6. vasárnap 20:37 - Hírextra

Hormay vesztett állásból hozta vissza Imke Duplitzer elleni asszóját. A magas német lány hiába vezetett 12-11-re, magyar riválisa megőrizte nyugalmát, s 14-14-nél a mindent eldöntő találatot ő vitte be.

Nagyot a német Marijana Markovic győzte le 4-3-ra úgy, hogy a háromszor három perces vívóidő lejártakor 3-3 volt az állás. A sorsolást követően a kedvezményezettség Nagy Tímea oldalára szállt, ám Markovic egy gyors támadással pontot tett a meccs és Nagy menetelésének végére.