Bűnügy

Tűz Tatárszentgyörgyön, két halott

Kigyulladt egy ház Tatárszentgyörgyön, két ember meghalt - tájékoztatta a Pest Megyei Katasztrófavédelmi Igazgatóság helyettes vezetője péntek reggel az MTI-t.

Idegenkezűség kizárva

Az első helyszíni szemle alapján a rendőrség kizárta az idegenkezűséget a péntek hajnali tatárszentgyörgyi tűz esetében – tájékoztatta a Pest Megyei Rendőr-főkapitányság szóvivője az MTI-t.

Kovács Viktória elmondta, hogy a tűzben két 36 éves férfi vesztette életét. A tűz okát és körülményeit közigazgatósági hatósági eljárás keretében, tűzvizsgáló és villamos szakértő bevonásával a dabasi rendőrkapitányság vizsgálja – tette hozzá a szóvivő.

Szabó János szerint az oltás során bukkantak rá a két középkorú férfi holttestére. Mindketten a ház lakói voltak, rajtuk kívül más nem élt az épületben.

A hajnali órákban keletkezett tüzet eloltották, a keletkezés okát vizsgálják – tette hozzá a katasztrófavédelem helyettes vezetője.

Forrás: MTI

© 2026 Hírextra. Minden jog fenntartva.