2024. május 28. - Emil, Csanád

Hungarian Open - Kiélezett verseny női puskában

A női puskások versengése tartogatta a legszínvonalasabb és legkiélezettebb csatát a Hungarian Open nemzetközi légfegyveres verseny második, egyben zárónapján.
2010. január 25. hétfő 07:00 - HírExtra
A 40 lövéses alapverseny végén négyes holtverseny alakult ki az élen, a 17 éves Biatovszki Mira és a 18 esztendős Veres Kata, valamint a szombati győztes Joó Éva és a japán Konomato Maki is 395 körrel zárt. A fináléban végül Biatovszki célzott a legjobban, s 497,8 körös eredménnyel nyert. A küzdelemről mindent elárul, hogy a végül negyedik Joó Éva is csupán egy körrel maradt el a győztestől.

A 2009-es év férfi sportlövője, Sidi Péter szombati sikere után, vasárnap nem állt lőállásba.