Bűnügy

Fülön csípték a rablókat

Rablókat fogtak el a rendőrök Nyíregyházán, akiket a bűncselekmény egyik szemtanúja riasztott a helyszínre - közölte a Szabolcs-Szatmár-Bereg megyei főkapitányság sajtóügyeletese hétfőn az MTI-vel.

A rablás péntek éjjel történt a nyíregyházi vasútállomás közelében, a sínek felett átívelő gyalogoshídon, ahol négy fiatal támadt egy 44 éves férfire – mondta Fülöp Gergely szóvivő.
A százados tájékoztatása szerint a szemtanú telefonos riasztása után a rendőrségi ügyeletről közelben tartózkodó járőröket irányították a helyszínre, akik a megtámadott, földön fekvő embert rugdosó elkövetők közül kettőt elfogtak, a másik két menekülőt pedig a közben értesített kollégáik tartóztattak fel.

A 15-19 éves, büntetlen előéletű gyanúsítottakat csoportos rablás gyanújával vették őrizetbe.

A megtámadott férfi, aki ittas állapotban tartott hazafelé a kocsmából, könnyű sérüléseket szenvedett a rablás során.

Forrás: MTI

© 2026 Hírextra. Minden jog fenntartva.