2024. május 17. - Paszkál

Ez nem a mi napunk volt...

A kenu egyesek között szereplő Volein Viktor volt a legjobb magyar a Poznanban rendezett gyorsasági kajak-kenu Világkupa-versenyen.
2009. május 24. vasárnap 18:12 - HírExtra
A viadal honlapja szerint 1000 m-en megnyerte a B finálét, ezzel összesítésben kilencedik lett (az A döntőben egy indulót kizártak), 500-on pedig másodikként ért célba, így 11.-ként zárt. A hosszabb távon a szintén kenus Varga Dávid a 11., míg a kajakos Deák Márton a 14. helyen végzett.

Fél kilométeren magyar részről még két kajakos duó volt érdekelt: a Szalai Tamás, Dobos András kettős az első (összesítésben 19. hely), a Tóth Dávid, Paumann Dániel kettős pedig nyolcadik (26.) lett a C döntőben.