2024. március 29. - Auguszta

Háromgólos győzelem a németek ellen

Győztes mérkőzéssel kezdte meg szereplését a magyar női vízilabda-válogatott a Mol Kupáért kiírt nemzetközi tornán, amelynek a margitszigeti Széchy uszoda ad otthon csütörtöktől szombatig.
2008. június 26. csütörtök 21:55 - Hírextra
Godova Gábor együttese a nyitónapon három góllal verte Németország legjobbjait.
Eredmény:
Magyarország-Németország 14-11 (4-2, 3-3, 2-3, 5-3)
---------------------------------------------------
magyar góldobók: Valkay, Primász 3-3, Drávucz, Pelle, Bujka 2-2, Stieber, Takács 1-1

Az Európa-bajnokságra és főképpen az olimpiára készülő magyar válogatott nagyszerűen kezdett, 3-0-ra elhúzott, a szívós és felettébb küzdőképes németek azonban 4-4-nél utolérték a vendéglátókat. Ezután ismét magyar előny következett, hol egy, hol két góllal vezettek Stieber Mercedesék. Egészen a hajráig tapadni tudtak a vendégek, a negyedik negyed finisében, 12-11-nél aztán két hazai találat egyértelművé tette a hazai győzelmet.