Bűnügy
Tiszadorogmánál is eltűnt egy lány
Elsodort egy 13 éves kislányt a Tisza Tiszabecsnél vasárnap délután - közölte a Szabolcs-Szatmár-Bereg Megyei Rendőr-főkapitányság sajtószóvivője az MTI-vel. A katasztrófavédelem tájékoztatása szerint Tiszadorogmánál is eltűnt egy lány a folyóban.
A gyerek hasonló korú, két társával együtt ment fürödni a folyóra, s víz magával vitte – mondta Fülöp Gergely.
A főhadnagy hozzátette: az eltüntet a rendőrség, a tűzoltóság és a Kelet-Magyarországi Speciális Mentő Egyesület tagjai keresik.
A katasztrófavédelem azt közölte az MTI-vel, hogy Tiszadorogma és Egyek között a kompátkelőhelynél is keresnek a folyóban egy 15 éves lányt.
A tiszafüredi tűzoltók és az abádszalóki búvárok végzik a mentést – tette hozzá Dobson Tibor szóvivő.
Forrás: MTI