2024. május 21. - Konstantin

Győztek a pécsi kosaras lányok

A bajnoki ezüstérmes MiZo Pécs 2010 nyerte meg a Sopronban zajló Krasznai Kupa női felkészülési kosárlabdatorna második napjának nyitómeccsét a címvédő Szeviép-Szeged ellen.
2007. október 13. szombat 19:46 - Hírextra

Eredmény:
MiZo Pécs 2010 - Szeviép-Szeged 70-57 (20-10, 15-20, 15-14, 20-13)

A pénteki vesztesek találkozóján öt perc elteltével már 10-2-re vezetett a nyáron alaposan átalakult baranyai euroligás gárda, amely a nyitónegyed végére éppen kétszer annyi pontot szerzett, mint bajnoki bronzérmes ellenfele. A folytatásban Kajdacsi vezetésével felzárkózott az Európa Kupába nevezett Tisza-parti együttes, így a félidőben 35-30 volt az állás.

A 27. percben aztán már a szegedieknél volt az előny (41-42), ám a Rátgéber-alakulat az utolsó negyed elején - főként a remeklő Fegyverneky és Graziane révén - ismét állva hagyta riválisát, és végül simán nyert.