2026. január 2. - Ábel

45 percet késésben a 7-es buszok is

Háromnegyed órás késés alakult ki a 7-es buszok vonalán, miután öt autó ütközött össze szerdán délelőtt a Szent Gellért rakparton. Bálint Gabriella, a Budapesti Rendőr-főkapitányság sajtóügyeletese a Független Hírügynökségnek elmondta, hogy előbb két szem
2007. augusztus 22. szerda 12:27 - Hírextra
Az ütközésben hárman könnyebben sérültek meg. A BKV fődiszpécsere közölte, hogy a roncsok és a baleseti helyszínelés miatt a 18-as, 19-es, 41-es és 56-os villamosok körülbelül másfél órát álltak, de 10 óra óta már menetrend szerint járnak. A helyszínelés jelenleg is tart, ezért az autók csak egy sávon, a villamossíneken tudnak haladni. A dugó miatt csak lépésben lehet haladni a Bartók Béla úton, ez pedig a 7-es buszokat is érinti. Ezek a járatok 40-45 perces késéssel szállítják az utasokat.

A helyzetet rontja, hogy a Szabadság hidat korábban lezárták, így minden autósnak az Erzsébet hídon kell átmennie a pesti oldalra.
Forrás: FH
Kapcsolódó cikkeink
További cikkeink
Legfrissebb hírek
Legolvasottabb hírek
Legfrissebb írásaink
Legolvasottabb írásaink
Szavazás Belföld témában
Ön megbuktatná a Fidesz-kormányt?
Igen
Nem
ÁLLÍTSA BE A DÁTUMOT ÉS MEGTUDJA MI TÖRTÉNT AZNAP A VILÁGBAN
A HírExtra különleges időgépével nem csupán egyetlen hírre, de az adott nap teljes híranyagára rátalálhat, az oldal fennállása óta.
Dátum: - - Idő: -
FOTÓTÁR
Felkapcsolták a margitszigeti futókör LED-világítását