Vérfrissítéssel indul az ETO az aranyért
18 játékossal, köztük 6 ifjúsági, illetve serdülő korú kézilabdázóval vág neki a 2007-2008-as szezonnak a bajnoki ezüstérmes Audi ETO női kézilabda csapata. A csapat július 4-én kezdi a felkészülést, és Erdélybe megy edzőtáborozni.
2007. június 24. vasárnap 15:42 - Hírextra
"A Ferencvárostól igazolt Mravikova és a hazatérő Pálinger inkább a rutint, a Vasastól érkező Tomori Zsuzsa pedig a fiatalos lendületet képviseli" - mondta a Független Hírügynökségnek Vanyus Attila a klub elnöke. Rajtuk kívül kizárólag saját nevelésű fiatalok kerültek a felnőtt csapat keretébe. Közben Kovacsicz, Juhász, Bognár és a román Guiu távozott, Radulovics pedig abbahagyta. Több, kevés lehetőséget kapó fiatal kölcsönadásáról még tárgyalnak az ETO vezetői.
"Tavaly minden posztra két válogatott szintű játékosunk volt mégsem tudtunk bajnokságot nyerni, most a 7-8 klasszisunk mellé inkább a tehetségeinket akarjuk beépíteni" - tette hozzá Vanyus Attila.
A győriek július negyedikén kezdik a felkészülést, július végén pedig erdélyi edzőtáborba utaznak Görbiczék, majd augusztus 10-11-én nemzetközi négyes tornát rendez a klub, ahol a Ferencváros, az osztrák Hypo és a horvát Podravka Koprovnica lesznek az ellenfelek.
Forrás: Független Hírügynökség