2025. december 29. - Tamás, Tamara

Lecsaptak a Viasat3-ra

Az öt, közelmúltban országossá minősített televíziós csatorna közül csak a Viasat3-nak kell hírműsort sugároznia a médiahatóság nemrégiben meghozott határozata alapján.
2007. május 7. hétfő 13:44 - Hírextra
Az egyetlen mondatos döntés szerint a testület megállapítja, hogy a médiatörvény vonatkozó passzusa "a szakosított műsorszolgáltatók esetében nem eredményez hírműsor készítési kötelezettséget"; márpedig a másik négy adó ebbe a kategóriába tartozik.

Kocsis Attila, a Viasat3 kereskedelmi csatorna vezérigazgatója az MTI érdeklődésére hétfőn nem kívánta kommentálni a hírt, ahogy azt a kérdést is elhárította, milyen lépéseket tesznek az ügyben.

Az Országos Rádió és Televízió Testület (ORTT) április 11-én minősítette országos tévécsatornává a Filmmúzeumot, a Spektrum TV-t, a Viasat3-at, valamint a Sport1-et; az ORTT döntött arról is, hogy hivatalból megindítja a közigazgatási eljárást a Viva+, valamint az HBO országossá történő minősítésével kapcsolatban.
Forrás: MTI
Kapcsolódó cikkeink
További cikkeink
Legfrissebb hírek
Legolvasottabb hírek
Legfrissebb írásaink
Legolvasottabb írásaink
Szavazás Gazdaság / HR témában
Ön miként vélekedik a magyar gazdaságról?
A gazdaságunk szárnyal, határ a csillagos ég!
A gazdaságunk bár a levegőben van, magassága legfeljebb másfél méter, sebessége egy csigával azonos.
A gazdaságunk valaha szárnyalt, jelenleg a sütőben sül, zöldségkörettel.
A reformok működnek
ÁLLÍTSA BE A DÁTUMOT ÉS MEGTUDJA MI TÖRTÉNT AZNAP A VILÁGBAN
A HírExtra különleges időgépével nem csupán egyetlen hírre, de az adott nap teljes híranyagára rátalálhat, az oldal fennállása óta.
Dátum: - - Idő: -
FOTÓTÁR
Felkapcsolták a margitszigeti futókör LED-világítását