2025. december 23. - Viktória

Lehet, hogy már nem is él!

Minden eszközzel próbálja megtalálni a BBC egyik tudósítóját, akit hétfőn raboltak el fegyveresek a Gáza-övezetben - jelentette be a brit médiacég kedden.
2007. március 13. kedd 12:24 - Hírextra
A BBC közleményben azt írja: továbbra is próbálják megtalálni Alan Johnstont, akit hétfőn láttak utoljára amint elhagyta irodáját és hazafelé vezetett Gáza városban. A médiacég hivatalosan nem emberrablásként kezeli az ügyet, hanem "eltűnésről" beszél. Azt sem kollégái, sem a palesztin hatóságok nem tudják, hogy Johston merre lehet.

Alan Johnston 1991 óta dolgozik a BBC-nél: eddig egyebek mellett járt Üzbegisztánban, Kabulban és Afganisztánban is. 2004-ben került Gázába, ahol áprilisban járt volna le szerződése.
Forrás: Független Hírügynökség
Kapcsolódó cikkeink
További cikkeink
Legfrissebb hírek
Legolvasottabb hírek
Legfrissebb írásaink
Legolvasottabb írásaink
Szavazás Külföld témában
Mit várhatunk Joe Biden elnökségétől?
Visszatér a józan ész a Fehér Házba
Újra jön a neoliberalizmus
Semmi nem változik
Biden megbuktatja az európai féldemokráciákat
ÁLLÍTSA BE A DÁTUMOT ÉS MEGTUDJA MI TÖRTÉNT AZNAP A VILÁGBAN
A HírExtra különleges időgépével nem csupán egyetlen hírre, de az adott nap teljes híranyagára rátalálhat, az oldal fennállása óta.
Dátum: - - Idő: -
FOTÓTÁR
Felkapcsolták a margitszigeti futókör LED-világítását