Regisztráció • 2010. március 14. - Matild napja van.
Top hírek:
 

Kis bolsizás Szekszárdon

Sajtótájékoztatón szólította fel Horváth Istvánt, Szekszárd polgármesterét az elhatárolódásra "minden szélsőjobboldali kirekesztő megnyilvánulástól" a helyi MSZP elnöke és közgyűlési frakcióvezetője csütörtökön.
2007. november 15. csütörtök 22:21 - Hírextra
"Felszólítjuk Horváth István polgármester urat, hogy a november 9-i közgyűlésen elhangzott, és a televízió adásában is jól hallható +mocskos, büdös, gyilkos bolsevik banda+ kijelentéstől és minden szélsőjobboldali kirekesztő megnyilvánulástól, melyek városunkban elszaporodtak, egyértelműen határolódjon el, és a jövőben biztosítsa a közgyűlés méltó menetét" - mondta Halmai Gáborné, az MSZP városi frakciójának vezetője.

Megjegyezte: az említett kirekesztő megnyilvánulásokat felerősíti a polgármester és más fideszes városvezetők Garay téri tüntetéseken való megjelenése és felszólalása. Az inkriminált közgyűlési kijelentést Tóth Csaba Attila (Szekszárdi Védegylet) képviselő, a Garay téri kormányellenes tüntetések egyik fő szervezője tette, miután kikapcsolta mikrofonját. A helyi televízió felvételén azonban jól hallható, s mint a sajtótájékoztatón elhangzott, az MSZP-frakció tagjai a közgyűlést rögzítő adás ismétlésekor szembesültek a megjegyzéssel.

Harangozó Tamás, a párt városi szervezetének elnöke kifogásolta a polgármester és politikustársai részvételét az árpádsávos zászlók alatt zajló Garay téri tüntetéseken, illetőleg a Szkítia könyvesbolt közelmúltbeli avatásán. Ezzel kapcsolatosan megkérdezte: "a Fidesz és az országgyűlési frakció tudtával, beleegyezésével vesznek-e részt a szekszárdi Fidesz politikusok ezen rendezvényeken".
Az MTI egyelőre nem tudta elérni Horváth István (Fidesz) polgármestert.
Forrás: MTI

Tényleg ennyit költenek a pártok?

A kepmutatas.hu két neves külföldi szervezet, és monitorizálásban segítő egyetemisták segítségével közel naprakész honlapon követi nyomon, hogy mennyit költenek a pártok kampányra. De vajon minden adatuk hiteles?
Időgép
Állítsa be a dátumot és megtudja mi történt aznap a világban! A HírExtra különleges időgépével nem csupán egyetlen hírre, de az adott nap teljes híranyagára rátalálhat.
A kiválasztott dátum:
A kiválasztott idő:
Szavazás
Számít utcai balhéra március 15-én?
  • Nem
  • Csak a Jobbik rendezvényén
  • A Fideszén
  • Az MSZP-t zavarják majd meg
  • Mindenhol lesznek problémák
Fotótár
Fradi-Nyíregyháza 0:0, gyenge félház előtt
Időjárás