2024. május 15. - Zsófia, Szonja

NHL: Győzött a Philadelphia

Az NHL Keleti főcsoportjának döntőjében a Philadelphia Flyers idegenben verte a Montreal Canadienst.
2010. május 23. vasárnap 10:48 - HírExtra
A Stanley Kupa döntőjének kapujába érkezett a Philadelphia Flyers az észak-amerikai profi jégkorongliga, az NHL rájátszásában, miután a Keleti főcsoport fináléjának negyedik összecsapásán vendégként is nyerni tudott a Montreal Canadiens ellen.

A Repülők háromszor is bevették a Kanadaiak kapuját, míg a házigazdák képtelenek voltak feltörni a Flyers védelmét, élén Michael Leighton kapussal, aki minden lövést hárított.
Keleti főcsoport, döntő, 4. mérkőzés:
Montreal Canadiens–Philadelphia Flyers 0–3

Az egyik csapat negyedik győzelméig tartó párharc állása: 3–1 a Philadelphia javára.