Belföld

Egy fa dőlt rá a viharban

Rádőlt egy 25 méter magas fa Bicskén egy járókelőre vasárnap; a 41 éves férfit életveszélyes állapotban szállították kórházba - közölte a rendőrség az MTI-vel.

A vasútállomás melletti Csákvári úton, a gyalogjárón haladó férfi nyílt koponya és nyílt lábszártörést szenvedett. A kórházba szállítás előtt egy óráig kellett stabilizálni az állapotát – mondta el a Fejér Megyei Rendőr- főkapitányság szóvivője.

A fát feltehetően alámosta az eső – tette hozzá R. Szabó Ágnes.

Forrás: MTI

© 2026 Hírextra. Minden jog fenntartva.