Kultúra

Játszd újra, Gárdonyi Színház!

Ismét megrendezi Évad az Évadban elnevezésű programsorozatát az egri Gárdonyi Géza Színház - tájékoztatta az MTI-t a teátrum sajtószóvivője.

Ezúttal május 3. és 10. között játsszák újra az évad eddig valamennyi, szám szerint 11 bemutatóját – közölte Pilisy Csenge.

A társulat hatodik éve szolgál ilyenfajta összegzéssel a publikum számára. A fesztivál minden évben nagy siker, hiszen a néző és a szakmai közönség néhány nap alatt megnézheti az eddig nem látott előadásokat.

Alkalmat ad arra is, hogy a közönség javaslatokat tegyen az évad legjobb színészére és előadására, amelynek alapján az évadzáró társulati ülésen közönségdíjakat osztanak ki – mondta a referens.

Az idei bemutatók között egyébként olyanok szerepeltek, mint A velencei kalmár, a Chicago, a Padlás vagy a Diótörő.

Forrás: MTI

© 2026 Hírextra. Minden jog fenntartva.