2024. május 1. - Munka Ünnepe , Fülöp, Jakab

Budapest után Nyíregyházán is bemutatkozik

Először lesz ketrecharc Nyíregyházán. Az XLsport K-3 Horfer Serleg Ketrecharc Bajnokság idei utolsó versenye Nyíregyházán kerül megrendezésre a Bujtosi Csarnokban. Szeptember 20.-án 18 órától, 26 sportoló mutatkozik be a közönségnek
2008. szeptember 17. szerda 08:56 - Hírextra
A gála főmérkőzésén Varga Levente, a Gracie Barra versenyzője, és Zathureczky Zsolt, a Pitbull Team harcosa méri össze tudását.

Varga Levente (7-1-0), többszörös viadal győztes, többszörös totalfight győztes, rutinos mma harcos. Zathureczky Zsolt (3-0-0), az idei K-1 Magyar Nagydíjon győzelemmel debütált Debrecenben, Utcai Harc győztes, a K-3 első forduló győztese, feltörekvő tehetség, aki idén Szegeden a Revans gálán, Gulyás Zsolt "Sanyimanó" legyőzésével hatalmasat lépett előre, és súlycsoportja legjobbja szeretne lenni Magyarországon.

A gálán több nyíregyházi, debreceni, és berettyóújfalui versenyző is ketrecbe lép, hiszen a térség híres a küzdősportban elért eredményeiről.

A párosítás és a program 18 órától:

A Dorogi Szamuráj Tanoda bemutatója kardokkal és botokkal
Megnyitó, versenyzők bevonulása, szabálybemutató
Gyerekmérkőzés: Jóni Máté (Szigetszentmiklós) és Gönczi Alex (Nyíregyháza) revans mérkőzése.
1. K-3 -84kg: Herbák István (Dunaharaszti) vs. Imre Zsolt (Kecel)
2. K-3 -84kg: Taskó Rodrigó (Debrecen) vs. Nagy Mátyás (Budapest)
3. K-3 -65kg superfight: Mórucz Sándor (Debrecen) vs. Balogh Szabolcs (Nyíregyháza)
4. K-3 -65kg: Butuc Georgica (Arad, Románia) vs. Kerékgyártó Wolfer Péter (Debrecen)
5. K-3 -72kg superfight: Bagdi Tamás (Dunaharaszti) vs. Dudoma Attila (Berettyóújfalu)
6. K-3 -72 kg: Hanza Cristian (Arad, Románia) vs. Vikker Dániel (Kecel)
7. Thaibox 5x2 perc: Jászka Krisztián (Miskolc) vs. Szőke Kovács Zsombor (Nyíregyháza)
Szünet
8. Thaibox 5x2 perc XLfight bajnoki mérkőzés: Géczi Dániel „Romboló” (Budapest) vs. Busai Gergely (Tatabánya)
9. K-3 -76 kg: Zahari Vince (Debrecen) vs. Pádár László (Nyíregyháza)
10. K-3 -84 kg: az 1. és a 2. mérkőzés győztesei
11. K-3 +93 superfight: Veres Ádám (Budapest) vs. (ellenfele lesérült, még nem végleges ki lesz az új ellenfél)
12. K-3 +93 kg: Rafiev János (Szigetszentmiklós) vs. Szántó Tamás (Berettyóújfalu)
13. Target Kupa MMA superfight: Varga Levente (Budapest) vs. Zathureczky Zsolt (Budapest)

Jegyek elővételben és a helyszínen is válthatók.

Lelátó: 1990 Ft. VIP jegy: 4990 Ft.
Forrás: XL-sport