Gazdaság / HR

Milliárdos osztalékok

A Magyar Telekom montenegrói és macedóniai leányvállalata is milliárdos osztalék kifizetéséről döntött kedden - tette közzé a magyar távközlési társaság. Csaknem 20 milliárd forint üti a cég markát.

A Crnogorski Telekomban birtokolt tulajdoni hányada alapján a Magyar Telekom 1,6 milliárd forint osztalékra jogosult, a MakTelben pedig a magyar cég 100 százalékos leányvállalata, a Stonebridge 17,3 milliárdhoz jut.

Forrás: Független Hírügynökség

© 2026 Hírextra. Minden jog fenntartva.