2026. január 1. - Újév, Fruzsina

Lennon szemüvege egy millió fontot is érhet

Akár egymillió fontot (380 millió forint) is hozhat John Lennon napszemüvege egy zenészek holmijaira szakosodott aukciós háznak. A névtelenül licitálók már 750 ezer fontnál tartanak a 991 című internetes árverési honlapon. John Warner eladási igazgató sze
2007. július 15. vasárnap 10:14 - Hírextra
Az aranyozott drótkeretes napszemüveget 1966-ban, a Beatles japán turnéja alatt ajándékozta Lennon az együttes tolmácsának, Jore Dzsunicsinak. A japán férfi 1980-ban, miután Lennon halálhírét vette, gyásza jeléül jeléül kivette a szemüveg lencséit.

A szemüvegre július 31-ig lehet ajánaltokat tenni a 991.com internetes oldalon.

Az énekes-zeneszerző a Beatles-szel lett világhírű. Szólópályáját olyan slágerek jellemzik, mint az "Imagine". Lennon nemcsak zenész, hanem ismert békeaktivista is volt. 1980. december 8-án egy zavart elméjű férfi New York-i lakása előtt lőtte agyon.
Forrás: FH
Kapcsolódó cikkeink
További cikkeink
Legfrissebb hírek
Legolvasottabb hírek
Legfrissebb írásaink
Legolvasottabb írásaink
Szavazás Sztárhírek témában
Ön követi a Való Világ hatodik szériáját?
Ezzel kelek és fekszem!
Bele szoktam pillantani, ha időm engedi
Rá-ránézek, de nem foglalkoztat különösebben
Nem nézem
Nem nézem és ellenzem is, népbutításnak tartom!
ÁLLÍTSA BE A DÁTUMOT ÉS MEGTUDJA MI TÖRTÉNT AZNAP A VILÁGBAN
A HírExtra különleges időgépével nem csupán egyetlen hírre, de az adott nap teljes híranyagára rátalálhat, az oldal fennállása óta.
Dátum: - - Idő: -
FOTÓTÁR
Felkapcsolták a margitszigeti futókör LED-világítását