2025. december 30. - Dávid

Horváth Éva: "Nem vagyunk adósok!"

"Nem vagyunk adósa a Magyar Postának, csak visszatartottuk a szerződéses díj egy részét" - jelentette ki a Népszavának Horváth Éva, a Magyar Vizsla című lap kiadójának, az Adózók Érdekvédelmi Szövetségének (AÉSZ) elnöke, miután a Pécsi Ítélőtábla jogerőse
2007. június 19. kedd 15:42 - Hírextra
A Magyar Vizslának - amely a szocialisták szerint ezer szállal, a Fidesz szerint viszont csak szellemiségében kötődik a nagyobb ellenzéki párthoz - eddig két száma jelent, a 2005 végén kiadott után rendben fizetett a AÉSZ, a 2006 januári kézbesítési díjból viszont egy részt, hibás teljesítésre hivatkozva visszatartott - írja keddi számában a lap.
Forrás: MTI
Kapcsolódó cikkeink
További cikkeink
Legfrissebb hírek
Legolvasottabb hírek
Legfrissebb írásaink
Legolvasottabb írásaink
Szavazás Belföld témában
Ön megbuktatná a Fidesz-kormányt?
Igen
Nem
ÁLLÍTSA BE A DÁTUMOT ÉS MEGTUDJA MI TÖRTÉNT AZNAP A VILÁGBAN
A HírExtra különleges időgépével nem csupán egyetlen hírre, de az adott nap teljes híranyagára rátalálhat, az oldal fennállása óta.
Dátum: - - Idő: -
FOTÓTÁR
Felkapcsolták a margitszigeti futókör LED-világítását