Sport

Tornyi most már nem csak a tévében mondja

A szezon végéig Tornyi Barnabás lesz a labdarúgó Borsodi Ligában szereplő FC Tatabánya-Vértes Center csapatának vezetőedzője. "Az a feladatom, hogy bent tartsam a csapatot az élvonalban, a megbízásom a bajnokság befejezéséig szól" - mondta Tornyi az MTI-n

"Mindenki azt mondja és én is így gondolom, hogy a Tatabánya az egyik legszebben, legstílusosabban futballozó gárda az első osztályban, a kerete is jónak mondható, mégis ugyanannyi pontja van, mint a kieső helyen álló REAC-nak." A szakember elmondta, hogy az eddigi szakmai stábbal kíván együtt dolgozni és a sporttelevíziónál is folytatja a szakkommentátori munkát.

"Ez alapfeltételem volt, amikor elvállaltam az edzősködést. Magyar bajnokikról értelemszerűen nem fogok véleményt mondani a televízióban, de a külföldi meccseket továbbra is értékelem, természetesen olyan időbeosztásban, hogy a tatabányai munkámat ez ne zavarja."

A Tatabánya 23 ponttal a 13. a tabellán, ugyanennyi pontot gyűjtött a 14. Sopron és a 15. REAC is.

© 2026 Hírextra. Minden jog fenntartva.