2024. június 16. - Jusztin

Nyert a ZTE a forduló rangadóján

A Zalaegerszeg hazai pályán 2-1-re legyőzte a Ferencvárost a labdarúgó Monicomp Liga 13. fordulójának szombat esti mérkőzésén, így továbbra is második három pont hátránnyal a listavezető Videoton mögött.
2010. november 6. szombat 20:39 - HírExtra
Monicomp Liga, 13. forduló:
ZTE FC-Ferencváros 2-1 (1-0)
----------------------------
Zalaegerszeg, 8086 néző, v.: Kassai
gólszerzők: Balázs (4.), Delic (87., 11-esből), illetve Rósa D. (65.)
sárga lap: Panikvar (25.), Kamber (60.), Horváth A. (88.), Varga R.(93.), illetve Miljkovic (20.) Csizmadia (67.), Maróti (87.)

ZTE:
----
Vlaszák - Kocsárdi, Miljatovic, Varga R., Panikvar - Szalai, Kamber, Balázs, Illés (Horváth A., 59.) - Rajcomar (Delic, 67.), Simon A. (Turcsik, 83.)

Ferencváros:
------------
Haber - Balog Z. (Adriano, 34.), Csizmadia, Rodenbücher - Andrezinho, Maróti, Rósa D. (Stanic, 80.), Józsi, Miljkovic (Abdi, 54.), Schembri - Heinz

A Ferencváros kezdett lendületesebben, de egy óriási kapushibát követően a ZTE szerzett vezetést. Egy darabig a hazaiak irányítottak, a hajrában azonban ismét a Fradi került fölénybe.

A második félidő első negyedórájában is a Ferencváros birtokolta többet a labdát, és egy védelmi hiba után egyenlített a fővárosi csapat. A folytatásban egy ideig kiegyenlített játék folyt, majd ismét a Ferencváros irányított, miközben a fővárosi szurkolók a 83. percben petárdázni kezdtek, nagy füst keletkezett a pályán és Kassai játékvezető 3-4 percig szüneteltette a játékot.

A hajrában a Fradi támadott, de egy kontra végén a ZTE megszerezte a győzelmet, a játék képe alapján a döntetlen igazságosabb lett volna.