2024. március 28. - Gedeon, Johanna

A Fradi bent van a BL nyolcban

A Ferencváros házigazdaként magabiztosan nyert a román Steaua Bucuresti ellen a férfi vízilabda Bajnokok Ligája csoportkörének 13. fordulójában, így az utolsó játéknap eredményeitől függetlenül biztosította helyét a nyolcas döntőben.
2019. április 25. csütörtök 09:14 - HírExtra

Férfi Bajnokok Ligája, csoportkör, A csoport, 13. forduló:
FTC-Telekom Waterpolo - Steaua Bucuresti (román) 12-4 (1-1, 5-0, 4-3, 2-0)
-------------------------------------------------------------------------
a Ferencváros gólszerzői: Mitrovic, Younger, Kállay, Jaksic 2-2, Vámos, Pohl, Sedlmayer, Nikic 1-1

Varga Zsolt vezetőedző együttese számára "egyszerű" volt a feladat: győznie kellett a biztos továbbjutáshoz, erre pedig jó esélye volt, hiszen Bukarestben 9-6-ra győzött.
A döntetlennel zárult első negyed után egy 5-0-s sorozattal elhúzott a magyar bajnokcsapat, és bár a vendégek a harmadik játékrészben sorozatban három gólt szerezve visszazárkóztak, a továbbiakban már egyszer sem találtak a hálóba.