2012. május 22. - Júlia, Rita

Kivonulás Afganisztánból

Az afganisztáni nemzetközi erőkben (ISAF) részt vevő országoknak összehangoltan kell végrehajtaniuk azt a folyamatot, amelynek során fokozatosan átadják a közép-ázsiai ország biztonságának megőrzéséért viselt felelősséget az afgán kormányerőknek - hangsúlyozta Brüsszelben a NATO főtitkára.
2012. február 2. csütörtök 13:02 - HírExtra
Anders Fogh Rasmussen a NATO-országok védelmi minisztereinek csütörtökön kezdődött kétnapos tanácskozása előtt nyilatkozott az újságíróknak. Megerősítette, hogy az ISAF továbbra is 2014 végéig kíván teljes mértékben felhagyni az afganisztáni harci műveletekkel. Leszögezte, hogy bármilyen esetleges változtatást össze kell hangolniuk egymással a szövetségeseknek.
Forrás: MTI
Kapcsolódó cikkeink
További cikkeink
Legfrissebb hírek
Legolvasottabb hírek
Időjárás
Legfrissebb írásaink
Legolvasottabb írásaink
Szavazás Külföld témában
Ön szerint lesz Irán elleni háború?
Igen, Amerika egyedül megtámadja Iránt
Amerika a NATO-val közösen lendül harcba
Amerika és Izrael támad
Izrael egyedül indul el
Igen, és világháborút fog kiváltani
Nem lesz semmilyen fegyveres konfliktus
ÁLLÍTSA BE A DÁTUMOT ÉS MEGTUDJA MI TÖRTÉNT AZNAP A VILÁGBAN
A HírExtra különleges időgépével nem csupán egyetlen hírre, de az adott nap teljes híranyagára rátalálhat, az oldal fennállása óta.
Dátum: - - Idő: -
FOTÓTÁR
Felkapcsolták a margitszigeti futókör LED-világítását