2024. március 28. - Gedeon, Johanna

Remek mérkőzés - vereséggel

Póta Georgina fordulatos mérkőzésen, nagy csatában 4-3-ra kikapott a fehérorosz Veronika Pavlovicstól a szombati nyolcaddöntőben az asztaliteniszezők Pro Tour-sorozatának lengyelországi állomásán.
2011. március 19. szombat 17:25 - HírExtra
A nemzetközi szövetség honlapja alapján az utolsóként állva maradt magyar játékos az elveszített első játszma után fordított, ám ellenfele is tudott egymást követő két szettet hozni. Póta egyenlített, riválisa azonban a döntő játszmában 10-7-re elhúzott. A magyar játékos innen ugyan összeszedte magát és egyenlített, de 10-10 után ismét hátrányba került, s Pavlovics kihasználta újabb meccslabdáját.

Eredmény: női egyes, 3. forduló (nyolcaddöntő): Veronika Pavlovics (fehérorosz)-Póta Georgina 4-3 (6, -3, -4, 8, 9, -8, 10).